JOQ Albania
Home

19 mijë euro suitë në Paris tek eventi me 100 VIPA, si ndryshoi drastikisht festa e ditëlindjes së Elvana Gjatës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04/02/2019 11:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja Elvana Gjata, e shumëpërfolur në media kohët e fundit për përfshirjen në “masakrën e ish-Bllokut”, ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme.

Teksa vitet e shkuara kujtojmë te ditëlindjet e saj kanë qenë të bujshme dhe kanë kaluar në luks, këtë vit gjithçka kaloi në heshtje dhe qetësi.

Vitin e shkuar kujtojmë se ditëlindja e saj ishte një prej më të përfolurave e më të bujshmeve, në një festë private me 100 VIP-a, persona të njohur nga fusha të artit, botës së medias dhe ekraneve.

Këngëtarja u kthye nga SHBA në Tiranë për festën e shumëpërfolur.

Dy vite më parë ajo e festoi ditëlindjen në Paris në hotelin “La Shangria”, në suitën luksoze të katit më të lartë që kap vlerën e 19 mijë dollarëve.

Ajo që nuk mund të kalojë pa u përmendur është ndryshimi i jetës së këngëtares në kaq pak kohë dhe festimi në heshtje i ditëlindjes së saj dje.