JOQ Albania
Home

“A t’qaj 5 minuta?”/ Vogëlushja që çmendi rrjetin rrëfen të vertetën për batutën që i shkriu të gjithë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 07/02/2019 9:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rea është kthyer në vogëlushen më të famshme të rrjetit për shkak të një batute që u bë virale në rrejtët sociale.

Videoja ku ajo shihte një film vizatimor dhe përlotej për një skenë të trishtë, mori dhenë dhe u pëlqye shumë nga përdoruesit e Instagram.

Ajo ishte e ftuar pasditen e djeshme në "Ftesë në 5” dhe foli për batutën e famshme “A t’qaj 5 minuta?”.

Vogëlushja tha:

Unë qava për kalin se e rrëmbyen gjahtarët. Nuk u mërzita. Qava dy minuta."

Rea fli gjithashtu edhe për filmat e saj të preferuar ku përfshihej Rapunzel dhe Spirit kali i egër, pikërisht ai që e bëri të qante me skenën e trishtë.