JOQ Albania
Home

Alban Dudushi VS Blendi Fevziu, ai bën deklaratën e papritur në mes të emisionit për të
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 07/02/2019 12:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa muaj më parë u përfol një largim i mundshëm i moderatorit Blendi Fevziu nga televizioni Klan për në TCH.

Moderatori i “Opinion” vendosi të qëndrojë në Klan pavarësisht ofertës nga televizioni konkurrues.

Siç duket lajmin e ardhjes së tij në ‘Top’, moderator Alban Dudushi nuk e ka pritur aspak mirë.

I ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, Dudushi ka treguar se është mërzitur shumë kur mori vesh se Fevziu do shkonte në Top Channel.

Ai tha:

Do të të them që u mërzita shumë. U mërzita dhe prandaj e kemi 1 herë në javë Top Show.”