JOQ Albania
Home

“Fifi një copë mishi me dy sy!” publikohen mesazhet e Flori Mumajesit me personazhin misterioz
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/02/2019 11:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pak kohë më parë pasi u përfol për një lidhje të mundshme midis të dyve, u zbulua se Flori dhe Fifi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Kjo ngjalli dyshime se ata mund të mos ishin më as miq.

Në janar, e kontaktuar nga “Iconstyle”, Fifi u shpreh se ende besonte në miqësinë me këngëtarin dhe shtoi se ata duheshin akoma.

Ajo tha:

Besoj që është pak si shumë private si temë… por gjithsesi neve besoj se jemi miq me Florin dhe duhemi akoma”.

Këngëtari ka hedhur dyshime mbi një postim të fundit në Instagram. Në instastory ai kishte postuar bisedën me një person tjetër që fliste për Fifin dhe e cilësonte këtë të fundit si mish me dy sy.

Si qëndron e vërteta midis këtyre mesazheve?