JOQ Albania
Home

“Një gei më ndjek në banjo dhe…”, 31-vjeçari shqiptar tregon tmerrin që po përjeton prej fjalëve të njerëzve
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 10/02/2019 18:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të gjithëve na ka ndodhur, që të paktën një herë të vetme të mërzitemi për shkak të fjalëve të të tjerëve. Këtë fenomen negativ e ka ndarë me JOQ Albania një 31-vjeçar, i cili ka nisur një mesazh pranë redaksisë sonë.

Ai thotë se për shkak të fjalëve të të tjerëve ka shkuar edhe tek psikologu sepse nga mërzia shpesh i krijohet ankth.

I riu tregon se fjalët për të nisën, pasi tre vite më parë teksa punonte në një call center një gay e kishte ngacmuar madje e kishte ndjekur deri në banjo.

Më tej i riu thotë se gjithçka u kuptua sepse ai reagoi shumë keq dhe edhe pse është i fejuar dhe i pëlqejnë femrat ende vazhdon të përplitet për këtë ngjarje.

Ai tregon se fjalët dhe komentet që njërëzit bëjnë si t’ju dojë qejfi, pa pyetur se si ka ndodhur ngjarja në të vërtetë i shkaktojnë ankth dhe mërzi.

Foto ilustruese

Mesazhi që ai ka nisur për JOQ Albania:

Pershendetje joq! Jam nje djal 31 vjec, desha te ndaj nje histori me ju ne lidhje me dicka qe me ka ndodhur 3 vite me pare. Punoja ne nje call center ku ndihesha mir, por nje dit me ngacmon nje gei me sakte me ndjek ne banjo, duke qene se ne tip jam shum sederli reagova sh sh keq duke e ber buj dmth i rash deres ne shkelm dhe e shava ,u mor vesh komplet ca ndodhi, filluan thashethemet te qeshurat mas shpine njerzit qe me shikonin cuditshem nuk e durova dot sit se ndihesha shume ne siklet.E perseris un jam shume sederli dhe per nje fjale e thene vend e pa vend shperthej saqe ne momente te caktuara dhe po te me shaj nenen apo motren dikush edhe e vras. Megjithate ika nga aty dhe vajta pun tjeter problemi qendron, se po te njejtet puntor qarkullojn dhe ne vende te tjera se ne Shqipri e dim si jan njerzit s’bejn gje tjeter vetem flasin si t’u vij per mbare. Un kam 3 vite e gjys i fejuar dhe te fejuaren e dua shum shkon cdo gje sh mire ose me sakte si te gjith me ulje ngritje, por me njerzit shpesh here rri ne siklet se llafet me kam ardhur dhe te pallati ku jetoj me ka bezdisur aq shum kjo qe sa ska, kte mhb e di dhe e fejuara dhe me thot mos u jep sh renci, por e let per tu then dhe e veshtir per tu ber. Para te fejuares kam pasur 6 vajza me histori te gjata deri 2 vite. Kur shof dhe rruges nje femer me jep ndjesi ti futem nga posht me lla.. Jam kurjoz te dij sa do e kuptojne vertet njerzit kete histori sic eshte realisht dhe jo si t’ju vij per me mbare. Se harrova kam vajt dhe te psikologu sepse shpesh here me krijohet ankth nga merzia, me ka then nuk ke asgje thjesht e merzit veten kot per fjalet e njerezve po turturon veten.