JOQ Albania
Home

“S’di të lidhësh dy k*qe llafe, gojën brisk e ke për gjona të tjera…” Fansja degjeneron Genta Gjalpin, ajo shthur gojën në komente
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13/02/2019 10:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Genta Gjalpi është një nga personazhet më kontraversë të rrjeteve sociale.

Deklaratat e saj, apo edhe fotot e nxehta që poston, ngjallin gjithnjë shumë debat.

Ka nga ata të cilët e kritikojnë për pamjen, por ka edhe nga ata që e duan për tipin e saj të hapur.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në një prej emisioneve ku ka qenë e ftuar dhe ka replikuar ashpër me një komentuese.

Disa prej komenteve:

Ti moter xhane nxiri se sevap Ben mo mbulo asnje gje AaaaA te shpelafte genta sdi te flasesh moj moter sdi te lidhesh dy ko qe llafe Ben si e gojes aaaaaaa gojen br isk e eke per gjona te tjera".
Sa nerva paske pas qe ne pik te mengjesit jalla moj fanse".
Nuk Kam nerva une gento thjesht te njoh shume mire dhe shume nje afer meje prandaj me cudit idea qe Je zonje grua ne emisione dhe jashte, as ti se di mbas 12 nates."
Ha m.."