JOQ Albania
Home

U përfol se u nda nga trashëgimtarja miliardere, Vis Bajraktari reagon më në fund për Lori Hoxhën: Ashtu më mirë vazhdo…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15/02/2019 10:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë, por ditën e djeshme ajo kaloi e vetmuar Shën Valentinin dhe kjo i shtoi akoma edhe më shumë dyshimet.

Edhe Visi ka publikuar një video në Snapchat ku ka reaguar në lidhje me këtë gjë.

Në video ai dëgjon një intervistë të Lorit ku flet për ndarjen e tyre të mundshme.

Moderatorja e emisionit në radio thotë se me anë të një postimi Lori ka dashur t’i tregojë se megjithëse janë ndarë ai nuk është vetëm dhe më pas shprehet “këto janë thjesht analizat e mia, por nuk ka rëndësi vazhdojmë me programin…”

Pikërisht në pjesën e fundit të fjalisë, Visi dëgjohet të thotë me ironi:

Ashtu më mirë vazhdo programin".