JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë/ Kthehet përmbys makina në mes të Tiranës
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 16/02/2019 8:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një qyetar ka disur disa foto pranë redaksisë së JOQ Albania, në të cilat shikohet se një makinë është kthyer përmbys pranë zonës së pallatit me shigjeta.

Më tej ai ka shkruar për JOQ Albania:

Ka ndodhur tek pallati me shigjeta. Besoj se ka të plagosur."

Kurse nga policia ende nuk ka asnjë informacion për këtë ngjarje. Siç dallohet edhe në foto makina është dëmtuar rëndë dhe nuk dihet ende se cilat kanë qenë shkaqet e aksidentit. Më poshtë po ju sjellim dhe fotot që flasin më shumë se fjalët.