JOQ Albania
Home

Lori Hoxha poston foton provokative, komenti i Ledrit padyshim që i hap konkurrencë Vis Bajraktarit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 17/02/2019 11:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë, ajo kaloi e vetmuar Shën Valentinin dhe kjo i shtoi akoma edhe më shumë dyshimet.

Edhe Visi ka publikuar një video në Snapchat ku ka reaguar në lidhje me këtë gjë.

Postimet e Lorit, tërheqin gjithnjë vëmendjen e përdoruesve të Instagram dhe me sa duket këtij fakti nuk i ka shpëtuar as reperi i famshëm Ledri Vula.

Ajo është shfaqur shumë seksi e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër dhe i shpejtë ka qenë reperi me komentin e tij, i cili duket se e po e gjuan haptazi.

Ai i ka komentuar:

Si hajn zemrën ja vjedhi asaj".

Si do reagojë Vis Bajraktari pas këtij ngacmimi? Mos ka diçka mes Lorit dhe reperit?