JOQ Albania
Home

Vajza e ish-deputetes së PD “i vë flakën” rrjetit, poston fotot provokuese për 20-vjetor
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 19/02/2019 12:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda u ka vënë së fundmi "zjarrin" rrjeteve sociale.

Ada Deda gjithnjë bën namin me fotot provokuese duke ekspozuar linjat e shkëlqyera trupore.

Bukuroshja lë pa frymë fansat që e ndjekin në rrjetet sociale me fotot e saj të nxehta.

Postimet e vajzës së deputetes shqiptare janë shoqëruar me komente pafund nga admiruesit e saj.

Ajo ka mbushur 20 vjeç dhe disa prej fotove që ka realizuar në ditëlindjen e saj, i ka shpërndarë në profilin në Instagram.

Ada shihet se këtë herë është bërë brune dhe ka veshur një body perfekt dhe shumë intrigues.