JOQ Albania
Home

“Ptu ju QM!” Taulant Balla tallet me të moshuarin e varfër, i publikon videon dhe “masakrohet” nga komentuesit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 21/02/2019 14:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas protestës së sotme të opozitës së bashkuar dhe djegies së mandateve nga ana e deputetëve opozitarë, me sa duket mazhorancës nuk i ka mbetur gjë tjetër për të bërë, por të tallet me të varfërit në rrjetet sociale.

Kjo ka nisur si një lojë propagandistike nga kryeministri Edi Rama, i cili shquhet për tipin batutaxhi, të degraduar deri në nivele të ulëta palaçollëku.

Një propagandë e tillë po aplikohet edhe nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, por ashtu siç shihet edhe nga komentet e ndjekësve të Ballës në rrjetet sociale, e kanë “masakruar” pasi nuk e kanë pritur mirë talljen që i është bërë të moshuarit.

Disa prej komenteve në video:

Ju duket vetja me i mire se ky? Ai eshte nje zoteri ne moshe, i varfer dhe qe ndoshta nuk i ploteson "standartet e juaja te bukurise" ama eshte nuk eshte hajdut as kriminel si ca. Mos me thoni qe elektorati i ps nuk e perfshine kete kategori te popullit! Turp per ju”
Po ti mor bir kurve do i kthesh bythen atij ne video do i nxjerresh edhe motren vetem e vetem qe te votoj ty mor klysh kurve qe talleni me njerez qe jan ber te till fal lojes tuaj politike. Ptu ju qm”
Fole ti o imazhi i PS!!!! Ai te pakten nuk vjedh si ty me shok”
Bjere Motren nga Italia ta bejm imazh te Pd meqense ky ste pelqen 😡”
Je nje njeri i neveritshem Taulant”
O Taulant Palla sje me i mire se ky jo..zvarranik pa shtylle kurrizore mbetesh tek e fundit asgje me tepër”

View this post on Instagram

Imazhi i ri i PD-së😂😂😂

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on