JOQ Albania
Home

“Si derri në…” Trejsi Sejdini i dërgon mamasë foton e nxehtë, përgjigja e saj e “fëlliq” fare
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 22/02/2019 14:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini është padyshim një nga vajzat më të komentuara shqiptare për tipin dhe pamjen e saj.

Missi shqiptar çuditi edhe jurinë tajlandeze me vetëbesimin dhe pamjen prej një bukurosheje gangstere.

Trejsi e festoi Shën Valentinin në resortin St. Regis Bali, në disa foto të mbërritura ekskluzivisht për JOQ Albania.

Ajo ka vendosur të kryejë edhe një photoshooting në Bali ku ka pozuar në mënyrë shumë provokuese.

Disa prej fotove që ka realizuar modelja ia ka dërguar mamasë së saj në WhatsApp dhe përgjigjen e ka ndarë me ndjekësit e saj.

E shtrirë buzë detit e mbuluar nga dallgët, mamaja i ka dhënë modeles një përgjigje epike.

"Si derri në llucë", i shkruan ajo të bijës me shaka.