JOQ Albania
Home

Pamje nga resorti luksoz ku Luana Vjollca po kalon pushimet me të dashurin/ Do shokoheni sa kushton një natë!
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 23/02/2019 10:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Luana Vjollca është një ndër moderatorët më të komentuara kjo për shkak të pamjes së saj dhe jetës private.

Ditët e fundit ajo është ndodhur në Austri ku kaloi disa ditë pushime nën shoqërinë e motrave të saj dhe tashmë ka ndryshuar destinacion.

Luana ka postuar disa foto nga resorti luksoz në Maldive, ku po qëndron së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj.

Grand Park Kodhipparu quhet resorti ku vetëm një natë kushton minimumi 650 dollarë.

Vila e tyre luksoze ka dalje në oqean dhe rrjetë për të bërë banjo dielli e foto Instagrami.