JOQ Albania
Home

Ekskluzive/ Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut “kapen mat” së bashku në Romë
Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 23/02/2019 22:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me sa duket Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut, Kejda kanë darkuar në të njëjtin restorant mbrëmjen e sotme në Romë.

Ndonëse ata nuk kanë foto së bashku, në profilin e të dyve në rrjetin social Instagram janë hedhur foto nga të njëjtat vende dhe në të njëjtën periudhë kohore.

Të dy kanë postuar foto nga Roma dhe po të dy kanë postuar foto nga i njëjti restorant në kryeqytetin Italian. Këto foto na sugjerojnë se dy të rinjtë mund të jenë në një lidhje por gjithsesi gjithçka mbetet për t’u parë në vijim./JOQ.al