JOQ Albania
Home

Makina “përpihet” nga flakët në sheshin para Presidencës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 26/02/2019 20:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një makinë është përfshirë nga flakët në sheshin para Presidencës, vetëm pak minuta më parë.

Sikurse shihet edhe nga video e siguruar nga JOQ Albania, zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Sipas mesazh dërguesit si pasojë e ngjarjes nuk ka pasur persona të lënduar, sepse shoferi ka arritur të dalë me shpejtësi nga makina, pa pësuar lëndime.