JOQ Albania
Home

E tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, ishi i Khloe Kardashian “çmendet” nga fotot e saj të reja
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 27/02/2019 11:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tradhtitë njëpasnjëshme të Tristan Thompson bënë që ai dhe ish e dashura e tij, Khloe Kardashian të ndaheshin përfundimisht.

Pasi u publikuan fotot në të cilat Tristan ishte duke u puthur me një mike të motrave Kardashian, të gjitha këto sëbashku i bënë “unfollow” nga Instagrami.

Por, mesa duket Thompson nuk ka as “turp” pasi është pikasur duke pëlyqer fotot e “nxehta” që Khloe dhe motrat e saj kanë postuar së fundmi në rrjetin social.

Lojtari i NBA është futur në Instagram dhe ka treguar “aprovimin” e tij për fotot në të cilat Khloe, Kourtney dhe Kendall pozonin më tërheqëse se kurrë.