JOQ Albania
Home

E rëndë: Vritet një 27 vjeçar në mes të Prishtinës
Shkruar nga: A Gashi | Publikuar më: 27/02/2019 13:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Para pak minutash një 27 vjeçar nga Prishtina ka mbetur i vrarë sot në rrugën ‘Haxhi Zeka’.

Sipas Policisë, i ndjeri është qëlluar me armë zjarri derisa po qarkullonte me veturën e tij në këtë rrugë.

Mediat raportojnë se viktima është një mashkull me iniciale A.J.

Vrasjen e tij e ka konfirmuar Prokuroria dhe Policia e Kosovës.