JOQ Albania
Home

Plas tradhtia në familjen Kardashian/ Fëlliqet i dashuri i miliarderes Kylie Jenner, i dalin sheshit horlliqet
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 01/03/2019 12:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tradhtia e partnerit të Khloe Kardashian, me miken e ngushtë të së motrës, Kylie Jenner, bëri bujë në të gjitha mediat e huaja.

Me sa duket skandalet nuk paskan fund të familjen më të njohur në botë.

Një tjetër dramë ka kapluar vajzat Kardashian, pasi Travis Scott i dashuri i miliarderes 21-vjeçar, me të cilin ajo ka edhe një vajzë, është kapur duke e tradhtuar.

Identiteti i femrës tjetër nuk është bërë ende i ditur, raportojnë mediat e huaja.

TMZ shkruan se marrëdhënia mes tyre është e tensionuar dhe reperi ka anuluar të gjithë koncertet për t’u përballur me Kylien.