JOQ Albania
Home

“Plas sherri midis dukeshave/ Kate Middleton dhe Meghan Markle kapen prej flokësh”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 02/03/2019 11:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej kohësh tashmë thuhet që kunatat në Pallatin Mbretëror në Angli nuk shkojnë dhe aq mirë.

Por mesa duket, “Kate Middleton” and “Meghan Markle” i kanë dhënë fund “luftës” me fjalë dhe u janë futur veprave.

Në një seri fotosh të shpërndara së fundmi, të dy dyja dukeshat mund të shihen teksa kapen për flokësh ndërsa Kate tërhiqet për flokësh nga kunata e saj e vogël, Meghan.

Në pamjet e shpërndara, Meghan si duket paraqitet më agresive dhe është gjatë gjithë kohës më në kontroll të “zënkës”.

“Sherri” është kapur nga fotografja, Alison Jackson e cila është e njohur për prodhimin e fotografive me të cilat vë në lojë mbretërorët. JOQ Albania