JOQ Albania
Home

“Po bëhesh nazeli i dashur…”, këngëtarja shqiptare ndal koncertin dhe i thotë dy fjalë fansit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 03/03/2019 18:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, mbajti një koncert mbrëmjen e djeshme në Sidney.

Performana e saj mbresëlënëse la pa fjalë fansat e shumtë që ishin mbledhur për ta parë.

Megjithëse një skenë e pazakontë ndodhi gjatë kohës që ajo po performonte. Këngëtarja ndërpreu koncertin për të komunikuar me një fans.

Pjesë nga biseda

Rita: Ndaloni shfaqjen. Ndaloni të gjithë. Mos luani asgjë. Adami ka një pyetje.

Adam e pyeti Ritën nëse mund të afrohej më shumë drejt skenës.

Rita: Po bëhesh nazeli i dashur. Të gjithë kanë blerë biletën për këtë shfaqje. Na vjen keq".

Më pas ai i bën një deklaratë të ëmbël.

Rita: Adami sapo pranoi se erdhi në shfaqje duke mos ditur se çfarë e priste dhe tani kam fituar një fans. Faleminderit shumë, Adam. Duhet të vazhdojmë me shfaqjen, më falni të gjithë.