JOQ Albania
Home

E ka përmendur shpesh në këngët e tij, vajza e Eminem flet për marrëdhënien e saj me të atin
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 03/03/2019 22:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vajza e Eminem, Hailie Jade Scott ka folur së fundmi hapur në lidhje me marrëdhënien që ka me babain e saj.

Hailie ka treguar gjithashtu edhe planet që ka të ardhmen pasi është diplomuar nga universiteti.

22 vjeçarja është vajza e vetme biologjike e Eminem me ish-bashkëshorten Kim Mathers, me të cilën ai u martua dy herë para se të ndahej në vitin 2006.

Reperi i njohur e ka përmendur vajzën Hailie në një numër këngësh duke përfshirë "Mockingbird" dhe "Castle".

Ajo sapo u diplomua nga Universiteti Shtetëror i Miçiganit në degën e psikologjisë.

Duke folur për Daily Mail, e reja  u shpreh:

Natyrisht, jemi shumë afër."

Sa i përket planeve të saj përtej universitetit, ajo tha:

Nuk jam ende e sigurt, nuk kam vendosur ende gjë. Jam duke kontaktuar me njerëz të ndryshmëm nëpërmjet Instagramit duke qenë se nuk kam menaxher."