JOQ Albania
Home

“Ndihem më i lumtur dhe më i zgjuar”, njihuni me 37-vjeçarin që pi çdo ditë urinën e tij
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 05/03/2019 9:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fabian Farquharson është një 37-vjeçar i cili pi çdo ditë urinën e tij dhe pretendon se është shumë i lumtur me atë që bën.

Farquharson ka tashmë 3 vite që pi “pijen” e prodhuar nga vetë trupi i tij për shkaqe shëndetësore dhe mesa duket është i lumtur me rezultatin.

Të gjithë e dimë që qëllimi i urinës është që të nxjerrë jashtë përbërës që trupit nuk i duhen, por Fabian ka mendim tjetër.

37-vjeçar tregon se ai nisi të pinte urinën e tij pasi kishte pasur shqetësime me stomakun. Mjekët nuk i kishin gjetur ndonjë zgjidhje, kështu që ai nisi të shihte në internet për metoda alternative.

Pasi lexoi për pirjen e urinës, ai nisi ta praktikonte dhe është i lumtur me rezultatet. Sipas tij pirja e saj e bën më të lumtur dhe më të zgjuar.