JOQ Albania
Home

“Kam dëgjuar që ke marrë 5000 euro”, Florian Binaj tregon për herë të parë sa mori për klipin “Taken by Albania”
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 05/03/2019 16:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

‘Taken by Albania” ishte klipi promovues i Ministrisë së Kulturës dhe Mjedisin për të afruar turistët këtë sezon në Shqipëri.

Në klipin ku promovoheshin disa nga vlerat më të dalluara të shqiptarëve si mikpritja, ku viheshin në pah bukuritë natyrore dhe lëvdohej ushqimi i mirë, ishte protagonist aktori Florian Binaj.

Në emisionin ‘Trokit’ në IN Tv ai rrëfeu prapaskenat e realizimit të videos.

Teksa fliste për përfshirjen e tij në fushatë, Florjan Binaj u pyet nga moderatori Ermali rreth pagesës, duke i thënë se kishte dëgjuar se kishte marrë 5000 euro.

Flori i tha:

Ty të lumtë goja, por jo. Fushata ka qene falas”.

Gjithashtu aktori shtoi se u surprizua në veri të vendit, teksa banorët e mikpritën direkt me kulaç e raki.