JOQ Albania
Home

Kamioni përplaset me makinën, plagosen disa persona
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 07/03/2019 18:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjilan. Një kamion është përplasur me një veturë, ku ende nuk dihet numri i saktë i të lënduarve apo gjendja e tyre shëndetësore.

Kamioni ka marrë para edhe një pemë, ku edhe në videot e publikuara shihet edhe turma e njërëzve që po shohin ngjarjen e rëndë. Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit Ismet Hashani e ka konfirmuar aksidentin duke thënë se ende nuk kanë numër të saktë të të lënduarve.

Deklarata e Hashanit:

Deri me tani mund të ju them se është një aksident i rëndë dhe ka ndodhur mes një veture dhe një kamioni. Ka edhe të lënduar nuk e dimë numrin e saktë të tyre.”