JOQ Albania
Home

Qytetarin e gjen belaja që në pikë të mëngjesit: Nisesh për punë e përfundon në…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 07/03/2019 18:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Infrastruktura e rrugëve në Shqipëri është lënë në gjendje të mjerueshme. Rrugë të arnuara e të shtruara vende janë bërë shpesh shkak i aksidenteve me pasojë vdekjen.

Një rast të ngjashëm e ka rrëfyer një qytetar nga Babrruja.

Problemet e gropave kanë sjellë jo vetëm probleme për automjetet, por edhe për njerëzit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën për shkak se frenojnë para një grope të madhe në mes të rrugës.

Qytetari shkruan për JOQ Albania:

Mirmengjesi! Vetem nga kjo grop ketu frenojn makinat dhe ja sec ca ndodhi qe ne mëngjes. Nisesh per pun dhe përfundon ne…. te gjen belaja me gropat e Babrus.”