JOQ Albania
Home

Kur bëhesh “gazi” i autobusit, i riu përplaset me kokë pasi e zuri gjumi në transportin publik
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/03/2019 23:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në internet po qarkullon një video në të cilën duket një i ri, të cilin e kishte zënë gjumi në autobus.

Për fatin e tij të keq, autobusi mori një kthesë dhe ai ai përfundoi me kokëposhtë të dyshemenë e automjetit.

Në fillim të videos, që zgjat vetëm pak sekonda, mund të shihet koka e tij e varur në një anë dhe më pas çdo gjë kthehet përmbys.

Ai rrëzohet me kokë dhe duhet një farë kohe derisa ta marrë veten dhe ta kuptojë se çfarë ka ndodhur.

Videoja është bërë virale në internet, por nuk dihet ku dhe kur është filmuar.

Guy Falls Asleep On Bus… Wait For It

When you fall asleep on public transport 😂😳Sniffr Media

Publiée par UNILAD sur Samedi 9 mars 2019