JOQ Albania
Home

Ish-banori i “Big Brother”, i nxjerr të “palarat” Arbanës: Është mësuar të shfrytëzojë, pasi dola erdhi më…
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 10/03/2019 22:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Si duket, edhe pse vitet kanë kaluar, Klodi i “Big Brother” vazhdon të ketë inat me moderatoren e programit, Arbana Osmani.

Ish banori i “BB”, Klodian Celaj ka lënë së fundmi në koment në faqen e TCH ku hedh edhe disa akuza për prezantuesen.

Në komentin e tij, ai shkruan:

Kjo mashtruesja, hajdutja e top channel.”

Kujtojmë këtu se Klodi, i cili u bë i njohur pasi pranoi orientimin e tij seksual në ekran, kishte deklaruar më herët se moderatorja Osmani është mësuar t’i shfrytëzojë njerëzit.

Ai ka thënë:

Kjo vajzë [Arbana] është mësuar t’i shfrytëzojë njerëzit. Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi.”