JOQ Albania
Home

E martuar me milionerin maqedonas, Adelina Tahiri prezanton për herë të parë vajzën e burrit
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 12/03/2019 16:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë shtatë muaj më parë, duke sjellë në jetë një djalë, së bashku me bashkëshortin e saj, i njohur si një milioner në Maqedoni.

Serjoza Markova është një avokat maqedonas, i cili shpesh është përfolur për jetën luksoze që bën bashkë me Adelinën.

Teksa ka folur lidhur me të, Adelina ka theksuar gjithashtu dhe faktin se bashkëshorti i saj ka dhe një vajzë nga martesa e parë.

Vetë Adelina ka publikuar në Instagramin e të birit, Jonit, adresë kjo e menaxhuar prej saj, vajzën e bashkëshortit të saj, krah të vëllait.

Vajza nga martesa e parë e avokatit quhet Jana, ndërsa djali me Adelinën e ka emrin Jon.