JOQ Albania
Home

U përfol se ajo u lidh me dikë tjetër, detaji në profilin e Vis Bajraktarit zbulon ndarjen me Lori Hoxhën
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/03/2019 18:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa javësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë, por disa detaje kanë treguar se dyshja i ka dhënë fund lidhjes.

Detaji që vërteton që Lori dhe Visi nuk jan më në një lidhje

Nëse shfletoni profilin e Vis Bajraktarit do të vini re se fotoja e fundit me Lorin, është fshirë prej aty.

Ajo ishte ulur në prehrin e tij dhe ai i kishte vënë dorën tek vithet.

Sipas lajmeve që po qarkullojnë në media, Lori ka nisur një lidhje të re pas ndarjes me Visin.