JOQ Albania
Home

Vritet një person në Gjakovë
Shkruar nga: A Gashi | Publikuar më: 12/03/2019 20:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një person është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur me armë zjarri në fshatin Marmull të Gjakovës.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, dhe rasti është konfirmuar nga Stacioni Policor në Gjakovë.

Mediat kanë mësuar se personi i vrarë është me inicialet T.B. nga fshati ku ka ndodhur vrasja.

 

Sipas informacioneve, i dyshuari për këtë vrasje është larguar nga vendi i ngjarjes, pasi ka kryer krimin. Megjithatë i njëjti ka arritur të identifikohet nga Policia, e cila është vënë në ndjekje të tij,