JOQ Albania
Home

“Bisha e kuqe” Lamborghini Huracan me vlerë 200 mijë euro mrekullon rrugët e Tiranës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 14/03/2019 14:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qytetarët e Tiranëskanë mbetur të mahnitur mëngjesin e sotëm pasi një makinë e tipit Lamborghini Huracan me çmim përafërsisht 200,000 euro ka dhënë shfaqje në rrugët e qytetit.

Makina, e cila është në pronësi të një djali nga Prizreni, i ka lënë të gjithë pa fjalë dhe i ka bërë të gjitha vajzat të kthejnë kokën drejt “bishës” së kuqe.

Automjete të tilla të mrekullueshme e luksoze me një vlerë relativisht të lartë shihen rrallë në rrugët e kryeqytetit.

"Jam krenar" dhe flamuri kuq e zi është gdhendur në pjesën e pasme të makinës luksoze.