JOQ Albania
Home

Mia Khalifa i jep fund beqarisë, kush ia ka rrëmbyer zemrën yllit të filmave me “pullë të kuqe”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 16/03/2019 23:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mia Khalifa ka dhënë lajmin se është fejuar me të dashurin e saj me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

26-vjeçarja bëri një njoftim në rrjetet e saj sociale në 14 mars kur tregonte se propozimi surprizë iu vë gjatë një darke.

Ajo dhe i dashuri i saj kishin dalë për të festuar vizën që kishte marrë i dashuri i saj suedez.

Për habinë e yllit të filmave për të rritur, ai u ul në gjunjë dhe i propozoi. Mia e pranoi se nuk e kishte pritur kurrë propozimin.