JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë/ “Autobuzi përplas motorin, vdes në vend 23-vjeçari”
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 19/03/2019 8:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Bathore.

Nga të dhënat e para mësohet se një motor është përplasur me një autobus dhe si pasojë drejtuesi i motorit ka gjetur vdekjen e menjëhershme, shkruan një qytetar për JOQ Albania.

Po i njëjti bën me dije se viktima identiteti, i të cilit nuk është bërë i ditur ishte i moshës rreth 23-vjeçare.

Policia ka shkruar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.