JOQ Albania
Home

Do mahniteni! Instagram vjen me ndryshimin e madh
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 19/03/2019 19:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Instagram ka sjellë një ndryshim të ri për shumë përdorues në mbarë botën që janë të fiksuar pas Shoppingut.

Tashmë aplikacioni që ka në qendër të vëmendjes marketingun, ka lehtësuar blerjet online.

Nëse shikoni një produkt që ju pëlqen, thjesht e selektoni dhe gjidhni detajet dhe më pas bëni pagesën me kartë banke.

Më pas duhet të vendosni të gjitha të dhënat e vendndodhjes në mënyrë që porosia t’ju vijë në derë të shtëpisë.

Nga Instagram mund të blini vetëm nga disa marka të njohura.

Adidas @adidaswomen Anastasia Beverly Hills @anastasiabeverlyhills Balmain @balmain Burberry @burberry ColourPop @colourpopcosmetics Dior @dior H&M @hm Huda Beauty @hudabeautyshop KKW @kkwbeauty Kylie Cosmetics @kyliecosmetics MAC Cosmetics @maccosmetics Michael Kors @michaelkors NARS @narsissist Nike @niketraining and @nikewomen Oscar de la Renta @oscardelarenta Ouai Hair @theouai Outdoor Voices @outdoorvoices Prada @prada Revolve @revolve Uniqlo @uniqlo Warby Parker @warbyparker Zara @zara