JOQ Albania
Home

Gazeta serbe i dedikon artikull Luanës: Peshku për të cilën të gjithë presin damarët
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 19/03/2019 19:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme një gazetë serbe i ka dedikuar një artikull këngëtares shqiptare Luana Vjollca.

Gazeta "Espreso" shkruan se Luana është një ndër përkrahëset më të mëdha të Kosovës dhe të Shqipërisë së Madhe.

Në titull ata e quajnë:

Peshku më i mirë për të cilën, të gjithë po presin damarët"

Megjithatë, duket se Luana e ka marrë me shumë sportivitet këtë lajm.

Aq sa ajo i ka dedikuar gazetës një postim në Instagramin e saj.

Teksa poston lajmin, Luana shkruan:

Gazetat serbe paskan shkruar sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e Madhe”.

Dhe në fund, ajo përfundon:

Dhe unë po ju them! Shumë mirë që e dini!"