JOQ Albania
Home

Kishte varur çakmakun tek vëthi në vesh, vajza e pëson brenda disa sekondave
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 19/03/2019 23:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dy vajza në një festë kishin varur çakmakë funksionalë në vesh si vëthë.

Por, si duket miqtë e tyre në festë, u intriguan nga ideja dhe nisën t’i ndiznin cigaret me çakmakët e vendosur në veshët e tyre.

Në videon e shpërndarë në Reddit, duket vajza e parë që e kalon me sukses “testin” e ndezjes. Por, shoqja e saj nuk pati të njëjtin fat.

Me shumë siguri pas kësaj, do ta mendojë dy herë parapara se të vendosë një çakmak si vëth në vesh.

Wearing an earring that doubles as a lighter. WCGW? from r/Whatcouldgowrong