JOQ Albania
Home

Ikardi rikthehet në stërvitje, tifozët e Interit i dalin para dhe e lënë pa fjalë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 21/03/2019 14:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Më në fund paqja erdhi! Sulmuesi argjentinas, Mauro Ikardi iu bashkua skuadrës së Interit për të rifilluar normalisht stërvitjen.

Ish-kapiteni zikaltër ka zbritur paraditen e sotme në fushën e blerë, duke nisur përgatitjet për sfidën e radhës në kampionat ndaj Lazios.

Bojkoti mori fund dhe tashmë situata u normalizua.  Për sulmuesin nuk munguan as pankartat e tifozëve në mbështetje të tij.

Ata i shkruanin:

Na bëj sërish të ëndërrojmë! Mirë se u riktheve Maurito”,

Të pranishëm në stërvitje kanë që edhe Marota me Ausilion, të cilët e kanë ndjekur nga afër këtë rikthim të Ikardit.