JOQ Albania
Home

Shqipëria po mundet, stadiumi shpërthen në ofendime ndaj Panuçit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 22/03/2019 22:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqipëria po mundet në Loro Borici 0-2 nga Turqia.

Miqtë kanë shënuar me Ylmaz në pjesën e parë dhe me Calhanoglu në pjesën e dytë.

Rezultati i deritanishëm ka irrituar në maksimum tifozët të cilët kanë shpërthyer në kore ofenduese ndaj trajneri Panuci.

“Vafanculo, Vafanculo Panuci”, dëgjohen thirrjet e tifozëve në stadium.