JOQ Albania
Home

Shfryn Shakohoxha, i kërkon publikisht largimin trajnerit Panuçi
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 22/03/2019 23:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqipëria u mund sot në "Loro Boriçi" nga Turqia teksa takimi përfundoi me rezultatin 0-2 në favor të miqve.

Kjo sfidë ishte e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

Trajneri i ekipit, Kristian Panuçi ka përgjegjësinë kryesore të kësaj humbje dhe tashmë ai është vënë në shenjestër nga i gjithë opinioni publik.

Tifozët i ka kundër teksa e ofenduan edhe gjatë ndeshjes.

Një tjetër person që ka kërkuar hapur largimin e tij është edhe komentatori, Dritan Shakohoxha, i cili guxoi t’ja kërkonte publikisht largimin.

Teksa po komentonte fundin e takimit, tha:

Je aq i pasur zoti Panuçi saqë… shijoje jetën diku tjetër”