JOQ Albania
Home

Këngëtarja e njohur nuk heq dorë nga “zakonet” e vjetra, i heq të gjithë në mes të shkretëtirës
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 24/03/2019 22:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pse prej disa kohësh tashmë ka rënë në “qetësi”, Miley Cyrus ka treguar edhe një herë që vajza rebele vazhdon të qëndrojë brenda saj.

Në një postim të radhës në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja 26-vjeçarja ka postuar një foto që nuk lë aspak vend për imagjinatën.

Në foton e postuar, Cyrus pozon e shtrirë, në mes të shkretëtirës ndërkohë që veshur mban vetëm një palë çizme ngjyrë jeshile dhe një kapelë në kokë.

Pranë saj qëndron një qen ndërsa këngëtarja është kujdesur që të mbulojë bustin e saj me njërën nga duart.