JOQ Albania
Home

Shënon Sadiku, Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 25/03/2019 21:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kombëtarja shqiptare është duke luajtur në këto momente përballë Andorrës në transfertë.

Ndeshja është e vlefshme për eleminatoret e Europianit 2020.

Në minutën e 22-të të ndeshjes, është Armando Sadiku i cili ka kaluar në avantazh kuqezinjte.

Ai ka shfrytëzuar mjaft mirë një gabim të portierit dhe e ka dërguar topin në rrjetë.

Shqipëria po udhëheq aktualisht 0-1.