JOQ Albania
Home

Futbollistja e kombëtares shkëlqen edhe jashtë fushe
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 27/03/2019 12:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qëndresa Krasniqi është një nga futbollistet më të dalluara të kombëtares shqiptare.

25-vjeçarja aktivizohet në kampionatin zviceran me skuadrën e Yverdon dhe është pjesë e rëndësishme e ekipit kuqezi.

Përveçe se në fushën e blertë, Qëndresa shihet aktive edhe në rrjetet sociale.

Shpesh herë ajo nuk heziton të postojë foto të cilat i lënë pak vend imagjinatës.

Mesfushorja ka një trup perfekt dhe ka se çfarë të tregojë.