JOQ Albania
Home

“Bomba” Demi “çmend” fansat e saj në Instagram me rastin e ditëlindjes
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 28/03/2019 10:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Demi Rose u bë e famshme falë 8.7 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Kështu, nuk është çudi që në ditëlindjen e saj të 24 të falënderonte fansat për mbështetjen që i kanë dhënë.

Për t’i falënderuar ndjekësit, Demi postoi një foto të sajën, e veshur me një plë bikini të bardha, nga Izraeli.

Modelja qëndronte shumë pranë bregut në Detin e Vdekur me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë ndërsa shihte nga kamera.

Bashkë me foton ajo shkruante:

24 sot! Ndihem kaq shumë e lumtur, mirënjohëse të jem këtu dhe e bekuar që kam ato që kam. Miqtë e mi, dashuria që është në jetën time dhe sporti që unë kam marrë prej jush gjatë gjithë këtyre viteve…Faleminderit për të gjitha urimet tuaja!Ju dua.”