JOQ Albania
Home

E pyet për Messin, gjyshja acarohet keq me Ronaldon e vogël
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 29/03/2019 18:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në familjen e Ronaldos nuk duan t’ia dëgjojnë emrin, rivalit të tij historik, Lionel Messit.

Një video e rrallë po qarkullon në rrjetet siciale, në të cilën shihet djali i Ronaldos, dhe  gjyshja e tij, Dolores Aveiro.

Gjatë bisedës, vogëlushi e pyet atë për Lionel Messin.

Ajo është acaruar dukshëm nga pyetja dhe përgjigjet: “Nuk dua t’ia di për Messin.”

Cristiano i vogël insiston dhe e pyet nëse ka katër, Dolores akoma më e acaruar përgjigjet: Babai yt ka 3 Topa të Artë dhe 4 Këpucë të Arta.”