JOQ Albania
Home

Kërkoi ndihmë në rrjet për të ndryshuar sfondin e fotos, vajzës i ndodh ajo që s’e priste
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 29/03/2019 19:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kjo vajzë as që nuk e mendonte se do të pushtonte rrjetet sociale, me vetëm një foto të thjeshtë të publikuar buzë detit.

Ajo kërkoi ndihmë në Twitter që miqtë ta ndihmonin duke i hequr në foto një qeskë të zezë që ndodhej në det, por në fakt nuk e priste që të gjithë të angazhoheshin duke sjellë fotot e tyre.

Të gjithë e morën foton dhe e risollën atë në versionin e tyre, duke shkaktuar mjaft të qeshura dhe reagime të shumta.

Megjithatë, vajza e mori me të qeshur, aq sa i ripublikoi fotot e tyre.

Shikoni më poshtë: