JOQ Albania
Home

Po zihej me të ëmën, gruaja godet me shqelm fëmijën e vogël në vend të “keq”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 29/03/2019 20:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua ka gjuajtur një fëmijë të vogël në pjesët intime ndërsa zihej me nënën e tij.

Zënka e filmuar nga një dëshmitar okular në një rrugë në Veracruz, Mexico, tregon momentin kur fëmija i vogël bie në tokë si pasojë e goditjes që mori.

Menjëherë pasi gruaja me bluzë të bardhë e goditi, ai dëgjohet të qajë. Nëna e tij i del në mbrojtje dhe të dyja gratë nisin të zihen me njëra-tjetrën.

Videoja është shpërndarë në rrjetet sociale ku është parë më shumë se 100,000 herë.