JOQ Albania
Home

Restoranti shpërthen në flakë, qytetarët dalin jashtë të alarmuar
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 30/03/2019 23:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një zjarr masiv është regjistruar mbremjen e sotme në Prevallë të Kosovës.

Për fat të mirë të gjithë personat që ishin brenda kanë arritur të dalin jashtë në kohë.

Ekipet e zjarrëfikëseve kanë shkuar në terren dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Për momentin ende nuk dihet se kush ka qenë shkaku i rënies së zjarrit.

Pamjet e restorantit në flakë janë filmuar nga qytetarë që ndodheshin pranë vendit të ngjarjes.

Zjarri ne restorantin ne Prevalle on Vidnews.