JOQ Albania
Home

“Ç’a viktime e bame me silikon”/ Shkodrania e egër nuk i kursen komentin ndjekësit: Jam aq e mirë sa…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 31/03/2019 7:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja në emisionin “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj dhe linjat perfekte.

Bukuroshja nga Shkodra provokon shpeshherë me foto të nxehta dhe komentet nga ndjekësit janë të shumta.

Në një foto të fundit që ajo kishte postuar ku dukej e veshur me një fustan të zi me xixa të çarë anash, i është kthyer me batuta në komente një ndjekësi.

Komentet:

Ça viktime e bame me silikon"
Viktimë e trurit tënd i bie t’jesh ti, por po e marr si kompliment që jam e mirë aq sa mos me tu besu se Nuk ka silikon. Shndet"