JOQ Albania
Home

Paguhet 20 mijë euro për një koncert? Reagon për herë të parë Elvana Gjata
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 31/03/2019 11:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi se Elvana Gjata merrte 20 mijë euro për një koncert.

Në lidhje me këtë deklaratë të bujshme ka reaguar vetë këngëtarja në një lidhje telefonike në emisionin “Xing me Ermalin”.

Ajo tha:

O zot po ç’i ke këto mo aman!”

Duke lënë të nënkuptohej se lajmi ishte ekzagjeruar pak, megjithatë ajo është një nga artistet që paguhet më shumë.

Me sa duket këngëtarja i është rikthyer qetësisë dhe karrierës së saj pas ngjarjes së bujshme e quajtur si masakra e ish-Bllokut, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata.