JOQ Albania
Home

Shqiponjën në gjoks, Neymar i habit të gjithë me tatuazhin e ri
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 31/03/2019 13:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Neymar vazhdon të vuajë dëmtimin e tij, ndërsa tashmë ka plot kohë të lirë.

Duke përfituar nga ky pushim, braziliani ka realizuar tatuazhin e ri.

Rezultati është publikuar në Instagram dhe duket vërtet një realizim fantastik.

Një shqiponjë në gjoks, e cila sheh një fushë futbolli, ndërsa pranë saj shkruhen disa fraza në gjuhën portugeze.

Neymar është një fans i zjarrtë i tatuazheve dhe ka shumë në trupin e tij.

Kujtojmë që braziliani pritet të rikthehet në fushat e blerta në fund të muajit korrik.